PODSUMOWANIE SEZONU 2022 KLUBU CKS BUDOWLANI

MEDALE MISTRZOSTW POLSKI WYWALCZONE PRZEZ ZAWODNIKÓW CKS W 2022 ROKU

  1. ZŁOTY MEDAL: JAKUB JELONEK – HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW,  5000 M CHÓD SPORTOWY  – RZESZÓW
  2. ZŁOTY MEDAL: ANNA LIZIŃSKA – MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH GÓRSKICH U 20,  6200 M – BIELSKO BIAŁA
  3. SREBRNY MEDAL: MICHAŁ PIĄTEK –  MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH GÓRSKICH U 20,  6200 M – BIELSKO BIAŁA
  4. SREBRNY MEDAL: JAKUB JELONEK – MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW – CHÓD SPORTOWY 10 000 M – SUWAŁKI
  5. BRĄZOWY MEDAL: MICHAŁ PIĄTEK – MISTRZOSTWA POLSKI U 20,  800 M – RADOM
  6. BRĄZOWY MEDAL: MICHAŁ PIĄTEK – MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH U 20, 3000M – OLESNO
  7. BRĄZOWY MEDAL: MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW (DRUŻYNA) W SKŁADZIE: OLIWIER MUTWIL, RAFAŁ FORMICKI, DOMINIK KLIMEK, RAFAŁ NOWAK.

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO DZIECI I MŁODZIEŻY ZA 2022 ROK

KLUBY WOJ. ŚLĄSKIEGO

   KLUBWOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIESUMA PUNKTÓWMŁODZIEŻOWIECJUNIORJUNIOR MŁODSZYMŁODZIK
2KS AZS AWF, KATOWICEKATOWICE360.88310.8820246
22CKS BUDOWLANI, CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWA185.1708947.1749
28MKS-MOSM, BYTOMBYTOM1660726331
55MKS-MOS PŁOMIEŃ, SOSNOWIECSOSNOWIEC10012601315
63MOS CSIR, DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZA85.501445.526
78KS SPRINT, BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁA67.2502520.2522
87MKS-SMS VICTORIA, RACIBÓRZRACIBORSKI571822413
91MKS, CZECHOWICE-DZIEDZICEBIELSKI55.135.13131324
94TL POGOŃ, RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKA53052226
99SLIS JUST TEAM, BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁA49024520
100MKS-MOS, KATOWICEKATOWICE480132510
150MKS, ŻYWIECŻYWIECKI30014106
153LKS, PSZCZYNAPSZCZYŃSKI29011126
161GKS PIAST, GLIWICEGLIWICE27014013
161MUKS WILHELM SZEWCZYK, CZERWIONKA – LESZCZYNYRYBNICKI2700198
173MOSM, TYCHYTYCHY2304145
190RMKS, RYBNIKRYBNIK2006014

WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO DZIECI I MŁODZIEŻY ZA 2022 ROK – KLUBY MIASTA CZĘSTOCHOWY

KLUBSUMA PUNKTÓWMŁODZIEŻOWIECJUNIORJUNIOR MŁODSZYMŁODZIK
1CKS BUDOWLANI, CZĘSTOCHOWA185.1708947.1749
2RKS RAKÓW S.A., CZĘSTOCHOWA142.57044.863067.71
3STOWARZYSZENIE CZĘSTOCHOWSKA SIATKÓWKA, CZĘSTOCHOWA125.50506312.5
4WLKS KMICIC, CZĘSTOCHOWA8710143033
5LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT, CZĘSTOCHOWA86069152
6CZ.K.K.S. KOLEJARZ-JURA, CZĘSTOCHOWA815451120
7CZĘSTOCHOWSKI OŚRODEK SZKOLENIA WYCZYNOWEGO, CZĘSTOCHOWA80052280
8LUKS KANTOR, CZĘSTOCHOWA740121943
9STOWARZYSZENIE SPORTOWE SENIORZY JUNIOROM „SIATKÓWKA 2002” NOWA CZĘSTOCHOWA, CZĘSTOCHOWA4804206
10KS CZĘSTOCHOWIANKA, CZĘSTOCHOWA41.2702039.27
11KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A., CZĘSTOCHOWA38001028
12KLUB WYSOKOGÓRSKI CZĘSTOCHOWA, CZĘSTOCHOWA36181800
13RUGBY CLUB, CZĘSTOCHOWA32.350023.359
14CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO, CZĘSTOCHOWA2902720
15UKS HETMAN, CZĘSTOCHOWA1504110
16KRS TKKF SPORTOWIEC, CZĘSTOCHOWA13.57060.5
17KU AZS AJD, CZĘSTOCHOWA1010000
18UKS ATUT, CZĘSTOCHOWA80305
19UKS DELFINEK, CZĘSTOCHOWA70007
20KS „START” CZĘSTOCHOWA50032
21BKS KOLEJARZ, CZĘSTOCHOWA4.50040.5
22CKP PIRANIA, CZĘSTOCHOWA40031
22UKS JUDO, CZĘSTOCHOWA40004
24UKS ORKA, CZĘSTOCHOWA30003
25KS ORIENT, CZĘSTOCHOWA20002
25AZS KŚ SS, CZĘSTOCHOWA20002
25SMS EFEKT CZĘSTOCHOWA,CZĘSTOCHOWA20020
25STARK KICKBOXING TEAM CZĘSTOCHOWA20200
25JURA BIKE, CZĘSTOCHOWA20200
25UKS GEM, CZĘSTOCHOWA20020
31BEZKLUBOWY0.50000.5
32KU AZS PC, CZĘSTOCHOWA00000
32UKS SOKRATES, CZĘSTOCHOWA00000
32QUICK SHOT KICKBOXING, CZĘSTOCHOWA00000
32AZS 2020, CZĘSTOCHOWA00000

– link do współzawodnictwa:   http://www.sport-mlodziezowy.pl/index.php/aktualne-wyniki

PUNKTACJA ZAWODNIKÓW CKS BUDOWLANI W 2022 ROKU – SPORT DZIECI I MŁODZIEŻY:

 NAZWISKOROK UR.DYSCYPLINAROKPUNKTYLICZBA WYDARZEŃLICZBA KONKURENCJI
1. PIĄTEK MICHAŁ2003LEKKOATLETYKA202229,0023
 2.LIZIŃSKA ANNA2004LEKKOATLETYKA202218,0023
 3.JUNDZIŁŁ MAJA2005LEKKOATLETYKA20228,0013
 4.SIMIŃSKI KONRAD2003LEKKOATLETYKA20227,7513
 5. PAŁASIŃSKA MAŁGORZATA2004LEKKOATLETYKA20227,0011
 6.BARTŁOMIEJCZYK RADOSŁAW2004LEKKOATLETYKA20226,0012
 7.GRUBECKI WIKTOR2004LEKKOATLETYKA20226,0011
 8.LEWANDOWSKA NIKOLA2008LEKKOATLETYKA20226,0012
 9.KLUCZNY ALAN2006LEKKOATLETYKA20225,6712
 10.BIGDOWSKA HANNA2005LEKKOATLETYKA20225,0022
 11.RACHWALIK SEBASTIAN2005LEKKOATLETYKA20225,0011
 12.WRZOSOWSKA KLAUDIA2006LEKKOATLETYKA20225,0022
 13.DYJA MACIEJ2007LEKKOATLETYKA20224,0012
 14.MAJEWSKI MATEUSZ2005LEKKOATLETYKA20224,0023
 15.PORADA RADOSŁAW2005LEKKOATLETYKA20224,0023
 16.WOŹNIAK HUBERT2007LEKKOATLETYKA20224,0022
 17.DĄDELA WIKTORIA2007LEKKOATLETYKA20223,7512
 18.JÓŹWIAK KACPER2003LEKKOATLETYKA20223,7513
 19.CYRULIŃSKA OLIWIA2005LEKKOATLETYKA20223,0012
 20.DROŚ OLGA2004LEKKOATLETYKA20223,0022
 21.KURPIOS OLIWIA2004LEKKOATLETYKA20223,0011
 22.MIZGAŁA NADIA2007LEKKOATLETYKA20223,0022
 23.STRADOMSKI SZYMON2007LEKKOATLETYKA20223,0012
 24.WOŚ KINGA2006LEKKOATLETYKA20223,0012
 25.OBRZUT KACPER2005LEKKOATLETYKA20222,7512
 26.TRĄBCZYŃSKA JULIA2007LEKKOATLETYKA20222,5012
 27.BANASIAK DAWID2008LEKKOATLETYKA20222,0022
 28.CENDROWSKA MARTYNA2007LEKKOATLETYKA20222,0022
 29.LEWANDOWICZ MACIEJ2008LEKKOATLETYKA20222,0022
 30.ŁĄGIEWKA NADIA2007LEKKOATLETYKA20222,0033
 31.SÓWKA NATALIA2003LEKKOATLETYKA20222,0012
 32.SZAJBEL WIKTOR2007LEKKOATLETYKA20222,0012
 33.WŁODARA ALEKSANDRA2007LEKKOATLETYKA20222,0012
 34.DAWISKIBA MATEUSZ2004LEKKOATLETYKA20221,7513
 35.JANOSIK WOJCIECH2003LEKKOATLETYKA20221,7513
 36.KUBIK JULIA2007LEKKOATLETYKA20221,5012
 37.KUPCZAK OLGA2008LEKKOATLETYKA20221,5012
 38.FRĄCZYK PIOTR2007LEKKOATLETYKA20221,0011
 39.GAWRON OSKAR2008LEKKOATLETYKA20221,0011
 40.KRAKOWIAK MICHAŁ2007LEKKOATLETYKA20221,0011
 41.LABOCHA FILIP2008LEKKOATLETYKA20221,0012
 42.LIPSKA ALEKSANDRA2006LEKKOATLETYKA20221,0011
 43.MAZUR BLANKA2008LEKKOATLETYKA20221,0011
 44.NOGAJ BIANKA2008LEKKOATLETYKA20221,0012
 45.PORADA MARTYNA2007LEKKOATLETYKA20221,0012
 46.SITEK ZUZANNA2008LEKKOATLETYKA20221,0011
 47.SZUMLIŃSKA NICOLA2007LEKKOATLETYKA20221,0012
 48.WASZCZYK ŁUCJA2008LEKKOATLETYKA20221,0011
 49.BORAWSKI MIKOŁAJ2005LEKKOATLETYKA20220,7511
 50.FRĄCZEK OLIWIA2007LEKKOATLETYKA20220,0012
 51.RUSZEL MAJA2006LEKKOATLETYKA20220,0011
 52.SKÓRKA RENATA2008LEKKOATLETYKA20220,0011
 53.ŚLIWIŃSKI ALEKSANDER2007LEKKOATLETYKA20220,0011
 54.WRÓBEL DOMINIK2006LEKKOATLETYKA20220,0011
 55.ZIĘTAL ADRIAN2007LEKKOATLETYKA20220,0022

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: